Domeny

Przedstawiamy Państwu ofertę naszych domen, które aktualnie posiadamy w portfelu. Wszystkie prezentowane domeny przeznaczone są na dzierżawę lub odsprzedaż (informacja o przeznaczeniu znajduje się w opisie każdej z domen). Posiadamy do nich pełne prawa własnościowe co oznacza, że możemy w każdym czasie dokonać transferu domeny na dowolny serwer (np. klienta) lub też dokonać szybkiej cesji praw własności. Informujemy tym samym, że nie zajmujemy się pośrednictwem w sprzedaży czy wynajmowaniu domen. Zarówno w przypadku dzierżawy jak i zakupu domeny, wystawiamy firmowy rachunek (który, można odliczyć jako koszt uzyskania przychodu - dot. zarejestrowanych podmiotów gospodarczych).

Dzierżawa - po wykupieniu abonamentu, domenie zostają przypisane adresy DNS, wskazane przez dzierżawcę. Tak więc jeśli posiadają Państwo już istniejącą stronę WWW zlokalizowaną na własnym serwerze, dzierżawiona domena będzie wskazywać właśnie na tę stronę. W przypadku dzierżawy, klient płaci tylko abonament, koszt prolongaty jest już po naszej stronie, przez cały okres świadczenia usługi.

Zakup - zakup oznacza przeprowadzenie cesji domeny, czyli zmiany jej właściciela. Opłata jest pobierana jednorazowo i nie zawiera kosztu jej prolongaty na kolejne lata. Po przeprowadzonej cesji na kliencie spoczywać będzie coroczne odnawianie domeny (prolongata) w NASK. Klient zostanie oczywiście poinformowany kiedy dokładnie wygasa domena, jeśli okres od przejęcia domeny do jej wygaśnięcia jest krótszy niż 30 dni, prolongata na kolejny rok zostanie opłacona przez nas.

E_NOTICE Error in file .6dc81912.ico(2) : runtime-created function(4) : eval()'d code(206) : eval()'d code at line 7: Undefined index: HTTP_REFERER